Зустріч з учнями ліцею #2 м. Хоростків

Викладачі та студенти Західноукраїнського національного університету, а саме з навчально-наукового інституту міжнародних відносин імені Б.Д. Гаврилишина завітали до Ліцею #2 м. Хоростків.
Викладацький склад:
Крайняк Людмила Костянтинівна – завідувач кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій.
Царик Ольга Михайлівна – професор, директор Міжнародного центру культури та розвитку.
Рибіна Наталія Вікторівна – доцент кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій.
Гирила Ольга Степанівна – старший викладач кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій.
Гості ознайомили учнів 10-11-х класів з основними освітніми програмами, а також розповіли про умови та перспективи,
особливості навчання на кожному з факультетів університету та підкресли готовність та відкритість освітнього закладу до активної співпраці.
Сніжана Крамар, котра вчиться за освітньою програмою “бізнес-комунікації та переклад”, щиро поділилася своїм досвідом другого курсу навчання.
Висловлюємо щиро подяку та з нетерпінням чекаємо нових плідних у науковому плані зустрі
чей.