Комунікативний пленер «Цвіт сакури-2024»

Організатори пленера-Міжнародна студентська школа іншомовної комунікації
Forest Student Communication Camp кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ та Екологічна школа публічного управління сталим розвитком кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ.
🟢Історико-етнографічна мандрівка у «Палац Паланок» м.Мукачево
🟢Алею сакур у центральному парку міста
🟢 Форсайт-лабораторію «Використання штучного інтелекту в ділових комунікаціях» за участі представників ЗАКАРПАТСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ
✅ Екологічний квест «Глобальні цілі сталого розвитку» (студенти Факультет економіки та управління – ЗУНУ( с. Карпати Закарпатська обл.)
✅Палац графів Шенборнів (Замок Берегвар)- колишню резиденцію та мисливський будинок графів Шенборнів, а з 1946 року — санаторій «Карпати», пам’ятку архітектури національного значення.
✅ Дискусійну платформу «Секрети іншомовної комунікації» (студенти ОП «Бізнес-комунікації та переклад»)
✊Дякуємо студентам за довіру і екологічну ефективну комунікацію (N.b. у першій половині дня комунікацію вели польською мовою, а у другій-англійською)
Карнауху Владиславу Володимировичу (ФЕУ, група ПУА-41), Кутянській Олені Богданівні (ННІМВ, група БКІІ-31), Окрушко Аліні Олександрівні (ННІМВ, група БКІ1-31), Пецкович Анастасії Василівні (ННІМВ, група БКП-31), Проніву Ростиславу Ярославовичу (ФЕУ, група ПУА-21), Гальчаку Андрію Богдановичу (ФЕУ, група ПУА-21), Прусовій Ельвірі Олексіївні (ННМВ, група
БКП-31), Рудик Софії Олегівні (ФЕУ, група ПУА-21), Свиді Кароліні Сергіївні (HHIMB, група БКП-31), Сорокіній Дарʼї Олександрівні (ННІМВ, група