Forest Student Communication Camp в місті Мукачево

У співпраці Екологічної школи публічного управління сталим розвитком та Міжнародної студентської школи іншомовної комунікації Forest Student Communication Camp в місті Мукачево 12-14 квітня 2024 року відбудеться Комунікативний пленер «Цвіт сакури-2024».

Організаторами заходу є кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу й кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій Західноукраїнського національного університету.

Учасники – студенти освітніх програм «Публічне управління та адміністрування» та «Бізнес-комунікації та переклад» ЗУНУ.

Комунікативний пленер відбувається в рамках реалізації індивідуальних мікропроєктів як підсумок ІV Зимової школи «Освітянин для майбутнього покоління. Спеціальна тема: КРІ освітянина» ВГО «Інноваційний університет».