Студії публічної дипломатії 5.0

Сьогодні особливим урочистим засіданням завершили свою роботу «Студії публічної дипломатії 5.0»
Програма цьогорічного проєкту «Європейські студії: дипломатія, політика, право, економіка, комунікації» включала 6 модулів, загальним обсягом 90 годин.
Незабутні зустрічі з непересічними людьми: дипломатами, політиками, держслужбовцями, перекладачами, іноземними діячами передбачали розгляд наступних питань:
✅ Європейська інтеграція та нова стратегія розширення ЄС
✅Право, політика, дипломатія ЄС
✅Інституційна розбудова держслужби України
✅Економіка ЄС. Секторальна інтеграція України
✅Європейське суспільство та ЗМІ у фокусі євроінтеграції
✅Україна-кандидат на вступ до ЄС.
Охоплює гордість за студентів 1 курсу спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад» кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ, які забезпечували синхронний переклад Студій.
💐Вітаємо студентів Андрія Стравського, Юлія Цимбал, Анастасія Дубова, Богдану Купчик, Міхаелу Дан, Віктора Єрохіна, Христину Матушевську з першими сертифікатами їхнього професійного зростання.
Велика подяка організаторам Студій Irynі Ivashchuk та Наталії Кравчук за можливість долучитися до роботи Студій та отримати безцінний досвід.