П’ятий Міжнародний тиждень у ЗУНУ!

Упродовж 5-8 вересня у класичному університеті Тернополя триває 5 Міжнародний тиждень під гаслом «Стійкість та відновлення через інтернаціоналізацію» ☝🏻
▶️ WUNU IW 2023 – це міжнародний платформа, де студенти можуть взяти участь у воркшопах, тренінгах, форумах, конференціях, дискусіях, круглих столах, панельних сесіях; познайомитися із топовими спікерами, неформально поспілкуватися та корисно й натхненно провести свій час👩🏼‍💻
📍Міжнародний тиждень проходить у змішаному форматі.
📍Робочі мови – англійська, українська.
5 вересня 2023р, розпочалася робота 5 Міжнародного тижня у ЗУНУ з урочистого привітання гостей і учасників заходу ректоро
 ЗУНУ проф. Оксаною Десятнюк та Головою Вченої ради ЗУНУ Андрієм Крисоватим.
🟢Студенти спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад» мали чудову нагоду поспілкуватися та обмінятися думками з іноземними спікерами:
✨Доктором Катаріною АШКЕРЦ ЗАДРАВЕЦ
заступником декана з питань якості та міжнародних звʼязків Люблянської школи бізнесу, Словенія (Любляна, словенія)
✨Доктором Томасом БАУЕРОМ
начальником міжнародного відділу Інституційним та Еразмус+ координатором Педагогічної вищої школи Відня (Відень, Австрія)
✨Тамарою МЕЧУРЧЛІШВІЛІ
начальником відділу міжнародних звʼязків Грузинсько-американського університету (ТбілісІ, Грузія)
Зустрічі відбулися за координацією проф. Ольги Царик
Надзвичайно насиченим був другий день на IWEEK-2023 у для студентів 🟢спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад»
✨Цікава дискусійна зустріч з молодими європейськими амбасадорами “EU OPPORTUNITIES FOR UKRAINIAN YOUTH!»
THE YOUNG EUROPEAN AMBASSADORS
✨ Перегляд документального фільму💙💛 “На день ближче до перемоги”.
Шістнадцять історій про військовослужбовців та військовослужбовиць, які захищають Україну від російських окупантів, а також волонтерів та рідних загиблих бійців.
У зйомках фільму взяли участь тернополяни – військовослужбовці 105-ї окремої бригади територіальної оборони. Серед них командир механізованого відділення Микола Грушецький, він – хореограф.
Фільм знімали на Харківщині та Тернопільщині.
Кінострічка має дуже велике значення, оскільки піднімає важливу тему й показує, наскільки важливо бути згуртованими, консолідувати сили та пліч-о-пліч боротись.
Лише спільними зусиллями ми зможемо здобути перемогу!