АНГЛОМОВНИЙ НАУКОВО-ДИСКУСІЙНИЙ ГУРТОК З МІЖКУЛЬТУРНОЇ КОМУНІКАЦІЇ

Кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ у співпраці з Корпусом Миру анонсує
✅ АНГЛОМОВНИЙ НАУКОВО-ДИСКУСІЙНИЙ ГУРТОК З МІЖКУЛЬТУРНОЇ КОМУНІКАЦІЇ з Jennifer E. Eidum, Ph.D. (she/her)
Associate Professor of English,
Director of Elon’s Peace Corps Prep Program (RPCV Ukraine),
TESOL minor Coordinator для студентів освітньої програми «Бізнес-комунікації та переклад»
🟢Процес міжкультурної комунікації є специфічна форма діяльності, яка передбачає знання іноземних мов, матеріальної і духовної культури іншого народу, релігії, цінностей, моральних установок, світоглядних уявлень, в сукупності визначають модель поведінки партнерів по комунікації.
🟢Тільки поєднання цих двох видів знання – мови і культури – забезпечує ефективне та плідне спілкування, служить основою ефективної міжкультурної комунікації.
Координатори гуртка – доцент кафедри іноземних мов та ІКТ ЗУНУ Лілія Штохман та доцент кафедри іноземних мов та ІКТ ЗУНУ Ольга Боднар-Самбульська
✨Теми для дискусій (2023-2024нр)
1. The role of artificial intelligence (AI) in education
2.Social media and teenagers/young adults