Літній факультет “Демократія та Європа” у Fachhochschule Meißen (21-26 серпня 2023 р., м. Майсен, Німеччина

Метою літнього факультету є надати учасникам із Польщі, Чехії, України та Німеччини можливість поглибити свої знання про відповідні правові та адміністративні системи разом зі спікерами з партнерських закладів Німеччини, Чехії, Польщі, України розвивати та дати поштовх до проєктування європейської адміністрації, орієнтованої на майбутнє.

21 серпня 2023 року у роботі заходу взяв участь політик, прем’єр-міністр Саксонії Міхаель Крецшмер.

Робоча мова – німецька.

6 студенток спеціальності Бізнес-комунікації та переклад» з 200 студентів і викладачів із восьми ЗВО беруть участь у цьому заході.

Професор кафедри іноземних мов та ІКТ, ЗУНУ, Тернопіль Ольга Царик доповідала на тему “Політична система України та виклики сьогодення”.

Hochschule Meißen Вища школа Майсена приймала наших студентів.