Інтерв’ю з Ігором Ревегою-організатором та ідейним натхненником школи Лідерства Джона Максвелла у Тернополі.

Важливою характеристикою сучасного етапу розвитку суспільства у ситуації глобальних змін і перетворень є поява розмаїття феноменів, ускладнення і ущільнення всіх форм, зв‘язків, відносин.
Реальні потреби економіки і виробництва постійно стимулюють наукові пошуки, скеровують їх, визначають пріоритети тої чи іншої галузі знань у певний період розвитку людства, нації, країни.
Дисемінізуємо мовні навички у мистецтво проведення інтерв‘ю зі студентами спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад».
А тематику диктують вимоги сьогодення.
Знайомтеся: наш гість -Ігор Ревега- організатор та ідейний натхненник школи Лідерства Джона Максвелла у Тернополі.
Хто такий лідер? Це покликання, робота над собою чи генетично закладені можливості?
Інтерв‘ю проводять студенти 1го курсу спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад”
Діана Садохіна та Алекс Романський.