Англомовний науково-дискусійний гурток з міжкультурної комунікації з Jennifer E. Eidum

Студенти ОПП «Бізнес-комунікації та переклад» провели останні сесійні зустрічі у цьому році в
✅ АНГЛОМОВНОМУ НАУКОВО-ДИСКУСІЙНОМУ ГУРТКУ З МІЖКУЛЬТУРНОЇ КОМУНІКАЦІЇ з Jennifer E. Eidum, Ph.D. (she/her) Associate Professor of English, Director of Elon’s Peace Corps Prep Program (RPCV Ukraine), TESOL minor Coordinator.
Зустрічі проводилися в онлайн режимі.
Говорили зі студентами Elon university, USA про
✅ плани та очікування від зимових канікул
1. Now that it’s December, many of us are thinking about winter vacation, whether we are celebrating a specific holiday or not. What kinds of FUN activities are you looking forward to?
2. Hopefully, this winter break will also be RESTFUL. What are some relaxing activities you have planned?
✅ Різдвяні святкування, очікування від канікул та враження від першого семестру навчання. Поділились родинними традиціями святкування Різдва та інших зимових свят.
🟢Чудова мовна практика, хороша можливість спілкуватись, мислити і вчитися приймати рішення для наших студентів.
Merry Christmas and Happy New Year, dear colleagues!💙💛