Гостьова лекція “Access to Justice in Transitive Conditions“ з Тетяною Дракохруст

🟢Гостьові лекції – це окремі зустрічі із запрошеними професіоналами, які готують унікальні виступи для студентів у цьому форматі. Гостьовими лекторами виступають відомі науковці , досвідчені викладачі та експерти з усього світу.
Так, нещодавно відкриту гостьову лекцію “Access to Justice in Transitive Conditions “ в рамках вивчення ✨курсу “Теорія і практика перекладу юридичних текстів” провела зі студентами
✅спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад» провідний науковець та практикуючий юрист Тетяна Дракохруст Tetiana Drakokhrust, доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри теорії права та конституціоналізму Західноукраїнського національного університету.
Студенти практикували ✅послідовний переклад з використанням набутих в процесі вивчення курсу навичок.