Міждисциплінарний тренінг з подолання бар’єрів комунікації у стресових ситуаціях з Аллою Сеник

Сьогодні, 13 грудня 2023 р., у межах вивчення дисципліни ✅“Культура мовлення у англомовному, німецькомовному та україномовному соціумі” студенти спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад» Кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ взяли участь у 🔥міждисциплінарному тренінгу з подолання бар’єрів комунікації у стресових ситуаціях з Аллою Сеник, практикуючим експертом, фахівцем Навчально- наукового центру соціально – психологічної підтримки та резильєнтності, тренером Ізраїльської Коаліції по роботі з травмою.
🟢Аналіз професійної діяльності фахівців з перекладу підтвердив, що стрес чинники професійного середовища підсилюють свій негативний вплив на психіку фахівця через прояви різноманітних комунікативних та психологічних бар’єрів, що спостерігаються у фахівців, які виконують завдання у відмінному від традиційного для них крос-культурному та етнокультурному середовищі.
🟢Це у свою чергу спонукає до більш поглибленого вивчення зазначеної проблеми та окреслення шляхів щодо її успішного розв’язання в системі психологічного забезпечення ефективної діяльності перекладачів-професіоналів.