З метою ✅підвищення якості підготовки фахівців відповідно до вимог ринку праці, ✅посилення ролі роботодавців у системі підготовки кваліфікованих кадрів від формування змісту освітніх програм до оцінювання результатів навчання у рамках курсу «Елементи дуальної освіти» Кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ та студенти 🟢ОП «Бізнес-комунікації та переклад» провели зустріч з начальником Управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради Ю.Дейнекою.
Студентів було ознайомлено із
🟢структурою організації установи,
🟢системою бізнес-комунікації в межах установи,
🟢зовнішнім бізнес-середовищем,
🟢з громадськістю та
🟢особливостями використання засобів комунікації як передумови ефективного функціонування установи.
Працівники управління також познайомили студентів з особливостями міжнародного співробітництва, туризму та особливостями перекладацьких послуг.