Залучення експертів-практиків до освітнього процесу

Кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ продовжує роботу із залучення експертів-практиків до освітнього процесу здобувачів ОПП «Бізнес-комунікації та переклад».
Так, в межах вивчення дисципліни «Іноземна мова (англійська)» мали чудову нагоду поспілкуватись з ✨випускниками університету Мінерви (Сан-Франциско) Peleg Shilo (спеціаліст з обробки даних) та Іриною Білогоркою (екологічний аналітик), які прибули в Україну з робочим візитом.
🟢Обговорювали:
✅особливості викладання предметів в закордонному університеті, де основний акцент робиться не на вивченні окремого предмету, а на розвитку критичного мислення, ефективних комунікацій та що найважливіше- вмінням застосувати навички на практиці.
🟢Провели практичне заняття для студентів, де навчали їх як правильно створювати презентації, розказали про основні вимоги до змісту та їх оформлення.
🟢Для закріплення матеріалу студенти мали змогу у мікрогрупах застосувати нові вміння на практиці. Їм було поставлено завдання виявити усі недоліки у презентаціях, поданих для розгляду.