Інтерактивна лекція-тренінг в імерсивному хабі ЗУНУ

У межах курсу »Теорія комунікацій» (Кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ) було проведено інтерактивну лекцію-тренінг для студентів спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад» в імерсивному хабі ЗУНУ.
✅Поява нових форм життєдіяльності людини під впливом інформаційно-комунікаційних технологій породжена зростаючими 🟢віртуальними комунікаціями та супроводжується 🟢зміною цінностей та норм.
Комунікацію також потрібно розуміти в термінах «віртуальної присутності», де фізичний контекст існування людини одночасно «подвоюється» і поширюється у віртуальній реальності із відображенням у реальному світі.
✅Отримали цікавий досвід та вийшли за межі класичних аудиторних лекцій.
🔥Велика подяка начальнику відділу цифрової трансформації Назару Іваніцкому та працівникам імерсивного хабу ЗУНУ за новий контент, цікаву інформацію і незабутню практику.