Студентка ЗУНУ взяла участь в українсько-польській програмі

Студентка 3 курсу спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад» навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету Любов Юрчак взяла участь в українсько-польській програмі.

Любов ділиться своїми враженнями про навчання: «У лютому я розпочала семестрове навчання у Poznań University of Economics and Business, де усі дисципліни я обирала сама.  Викладачі проводять лекції та практичні заняття цікаво та інтерактивно, а щоденне спілкування в іншомовному середовищі дозволяє практикуватися у мові.

Це крутий досвід, який дає змогу прокачати усі «hard and soft skills», всебічно розвиватися, знайомитися із новими людьми з різних країн, подорожувати та вивчати країну.

Дякую колективу Західноукраїнського національного університету за цю можливість, адже для мене – це новий крок до удосконалення».