День захисту дітей – зустріч студентів з двома непересічними особистостями

Головним і найважливішим завданням Кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ було, є і буде
✅розвиток покоління розумних та професійних людей з усвідомленням своєі цінності та себе, з підходом до життя в стилі work-life balance, яким не все одно в якій країні вони живуть.
Студенти спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад» Західноукраїнського національного університету вчаться, працюють і творять прекрасне з відкритим серцем і патріотичним духом.
🇺🇦🇮🇹Про це свідчила дуже емоційна зустріч наших студентів з двома непересічними особистостями
✊Джорджіо Нардіні,
італійським військовослужбовцем, який виконує свій інтернаціональний обов‘язок в Україні та
✊Оксаною Красій, військовослужбовцем фінансового відділу управління 105 бригади ТРО, яка в минулому працювала у нашому ЗВО; мамою, син якої знаходиться на передовій і захищає наш з вами спокій.
🔥Основна мета зустрічі:
✅Прищеплення загальнолюдських духовних цінностей.
✅Відновлення й шанування національної пам’яті.
✅Формування мовної культури, оволодіння та вживання української мови як духовного коду нації.
✅Формування духовних цінностей українського патріота: почуття патріотизму, національної свідомості, любові до українського народу, його історії , Української держави ,гордості за минуле та сучасне.
✅Підтримання кращих рис української нації
✅Прагнення до свободи, виховання патріотизму і відповідальності за країну, в якій народилися і виросли.
Дякуємо всім учасникам зустрічі, а студентам – особлива подяка і повага за громадянську позицію!