Стажування викладачів в Університеті Мармара у м. Стамбул (Туреччина)

У рамках проекту міжнародної академічної мобільності Erasmus+ з 27 листопада по 3 грудня 2022 року доценти кафедри іноземних мов та ІКТ Західноукраїнського національного університету Світлана Рибачок, Інна Шилінська та Лілія Штохман пройшли стажування в Університеті Мармара у м. Стамбул (Туреччина). Викладачі ознайомилися досвідом навчальної та науково-методичної роботи Університету Мармара, факультетів, зокрема факультету гуманітарних та соціальних наук та освітньої програми у галузі перекладу. Безперечно, такі ділові поїздки покращують особистий та професійний розвиток викладачів, сприяють розумінню освітнього середовища у міжнародному контексті, зміцненню міжкультурної компетентності та розвитку міжнародної академічної співпраці.