Mіжнародна науково-практична онлайн конференція «Українська мова та культура в сучасному гуманітарному часопросторі: аспекти міжмовної комунікації та формування комунікативної компетентності сучасного фахівця»

21 січня у Міжнародний День Рідної Мови Кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій  виступила співорганізатором міжнародної науково-практичної онлайн конференції «Українська мова та культура в сучасному гуманітарному часопросторі: аспекти міжмовної комунікації та формування комунікативної компетентності сучасного фахівця», яка відбулася у Міжнародній Академії Прикладних Наук в Ломжі (Польща).
Від імені Західноукраїнського національного університету з вітальним словом виступила проректор з міжнародної діяльності проф. Оксана Десятнюк
З доповідями на пленарному засіданні виступили викладачі Кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ:
✅ Царик Ольга Михайлівна, д.пед.н., професор кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій, директор школи міжнародних комунікацій
Тема доповіді: “Білінгвальне навчання як засіб професійної підготовки перекладачів в умовах імплементації програм ЄС”
✅ Штохман Лілія Миколаївна, к.філол.н., доцент кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій
Тема доповіді: “Роль і значення комунікативної складової у навчанні перекладачів”