Відгук про спеціальність «Бізнес-комунікації та переклад» з перших уст

Шановні майбутні абітурієнти та батьки!
☝️Сьогодні хочемо презентувати спеціальність «Бізнес-комунікації та переклад» кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ  трохи по -іншому, так би мовити, «з перших рук».
✨Вчора на наш допис прийшло багато позитивних відгуків від тих, хто приєднався до нашої команди, повірив і веде з нами через своїх дітей ефективну комунікацію. Найбільше вразив відгук мами нашого студента другого курсу Оксана Гусак.
☝️2020 рік. Після здачі ЗНО
Максим роздумував: “І яку спеціальність мені обрати? Хочу вчити іноземні мови, та й економіка цікава, ділові відносини.”
А я кажу: “Чудес не буває. Мусиш обрати щось одне.”
І в цей час ЗУНУ уже рік як створив спеціальність …..для Максима.
БКП – спеціальність, де і мови, і бізнес, і комунікація + бонус : висококваліфікований викладацький склад.
Можливо, саме ваша дитина мріє про чудо!))🟢
Відповідаємо:
🔥Максим був тим абітурієнтом, який приїхав з іншої області, прийшов на кафедру іноземних мов та ІКТ, ЗУНУ, Тернопіль з книгою в руках в подарунок і сказав: «Я хочу тільки у вас навчатися». І він не прогадав! Так, важка щоденна праця задля вдосконалення!
Коли йому вперше випала можливість провести інтерв‘ю з Ректором Нідерландської бізнес-школи, хвилюванням не було меж.
Але він справився.
Тепер через два роки навчання, де було проведено силу-силенну вебінарів, шкіл, курсів, зустрічей, хочу ✅наголосити, що це один з найкращих наших студентів!
Так, шановна Оксано Гусак, Ваш син не тільки вивчає іноземні мови, різні види перекладу, теорію комунікації, він ще ✊пройшов унікальний курс, склав іспити і отримав сертифікат від Фундації Центру Економічних досліджень і післядипломної освіти, Нью-Йорк, США.
Це програма дистанційного навчання для українських студентів, що навчаються за спеціальностями економічного спрямування. Усі курси мають широкий тематичний спектр: економіка зміни клімату, економіка розвитку, економіка освіти, фінансові ринки, економіка охорони здоров’я, вступ до науки про дані, моделі міжнародної торгівлі.
🔥🔥🔥От вам і поєднання філології, комунікації та економіки! Все те, чого так прагнув майбутній абітурієнт, а тепер успішний студент другого курсу Maksym Gusak.