Семестрове навчання в Люблянській школі бізнесу ( Словенія)

У рамках проєкту Еразмус+ КА 171 вісім студенток спеціальності “Бізнес-комунікації та переклад” взяли участь у семестровому навчанні в Люблянській школі бізнесу ( Словенія).
Відгуки учасників програми:
Світлана Зелінська, студентка 3 курсу спеціальності»Бізнес-комунікації та переклад»:
🔥Ось вже добігає кінця моє перебування в Словенії. Я брала участь в програмі для студентської мобільності Erasmus+ і мала чудову можливість навчатися в Люблянській школі-бізнесу та здобувати нові знання. Ці три місяці були насичені подіями, новими знайомствами та подорожами. Разом зі студентами з Грузії, Албанії, Боснії та Герцеговини, Чорногорії ми відвідували лекції успішних підприємців, які ділилися з нами своїм досвідом. Завдяки цій програмі, я отримали безцінний досвід, який допоможе мені досягти успіху в моїй майбутній кар‘єрі. Найбільше мені сподобалося те, що я мала змогу познайомитися з новими культурами. Коли ти досліджуєш нову культуру, ти відкриваєш для себе новий спосіб мислення і розширюєш свій світогляд. Я вдячна програмі Erasmus+ за цей незабутній досвід.
Ірина Сороківська, студентка 3 курсу спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад»:
🔥 Коли я отримала підтвердження про навчання в Словенії, я не могла подумати, як це все буде відбуватися і як вплине на моє майбутнє. Перших два тижні були трішки важкими, бо мені потрібен час для адаптації в новому середовищі. В нас зразу ж розпочалося активне і цікаве навчання з предметів, яких я не вивчала до того. Найцікавішими мені видалися Business Project Management, його проводила професорка з Грузії, спершу це було дуже складно, але на практиці, коли ми створювали аналіз своєї компанії, це було дуже цікаво.
Також, найбільш наповненими і найрізноманітнішими були лекції з Career Orientation, кожна пара була з новим лектором з різних куточків світу. Нам розказували як стати успішним підприємцем, що потребує ринок праці саме зараз, як не боятися нових випробувань, як захистити права на свою наукову роботу. Я впевнено можу сказати, що ці 3 місяці навчання за програмою Erasmus+ в Словенії, були не повторні, це відкрило мені безліч можливостей, і то які навички я отримала тут – на вазі золота!