Міжнародна програма Весняна академічна школа Буковель-2023

16 травня 2023 року відбувся третій день роботи Міжнародної програми Весняна академічна школа Буковель-2023 «Формування стійкості економічної, правової та освітньої систем в умовах суспільних криз».
Особливістю програми третього дня роботи школи був візит ректора Нідерландської бізнес-академії, професора Яна Звітена.
Тема презентації: «РОЗБУДОВА СТІЙКИХ ЕКОНОМІЧНИХ, ПРАВОВИХ ТА ОСВІТНІХ СИСТЕМ В УМОВАХ СОЦІАЛЬНИХ КРИЗ»
У другій половині зустрічі з учасниками програми професор Ян Звітен провів бізнес-тренінг, на якому розглянули і попрактикували наступні питання:
✅Як створити середовище для співробітників, яких будуть мотивувати ключові спільні цінності?
✅Як важливо проявляти зацікавленість до особи працівника
✅Розглянули коефіцієнти успіху:
-коефіцієнт цікавості
-коефіцієнт емпатії
-коефіцієнт інтелекту
-коефіцієнт енергії
✅Зосередились на емоційній взаємодії між людьми: симпатії, емпатії, апатії та антипатії
✅Зіграли у гру з бізнес-комунікацій
Робоча мова: англійська, українська
Модератори: Царик Ольга Михайлівна
Переклад забезпечував студент 2 курсу спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад» Західноукраїнського національного університету Віктор Єрохін.