Інтерв’ю з пані Інги Кубей, директоркою Комунального некомерційного підприємства “Тернопільський обласний центр реабілітації та розвитку дитини”

Коли вже здається, що немає сил, коли ти не знаєш і не розумієш, що буде завтра, лише віра і громадянська позиція допомагають вистояти у цій запеклій боротьбі між вічними категоріями «Добра» і «Зла».
Але коли кафедральна спільнота єдина у своїх намірах і цілях, коли їй вірять і довіряють студенти, коли викладачі і студенти-це єдиний механізм спільності думок, намірів, дій і бачень, то перемога справжніх людських цінностей беззаперечна.
Як ми вам вже помідомляли, Кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ веде активні комунікації із директоркою Комунального некомерційного підприємства “Тернопільський обласний центр реабілітації та розвитку дитини” Тернопільської обласної ради Інгою Кубей та представниками Палати економіки Австрії, зокрема її президентом Крістофом Ляйтлом (Christoph Leitl) щодо гуманітарної допомоги дітям-сиротам.
У будинку дитини на даний час проживає понад 80 дітей, 50 з них були перевезені із зон ведення воєнних дій.
Симбіоз допомоги австрійських партнерів, роботи колективу кафедри іноземних мов та студентів, активної позиції дирекції будинку дитини-це свято ДОБРА, ТЕПЛА і ЛЮДЯНОСТІ для малечі у нелегкий для України час випробувань.
Студенти спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад» Ірина Сороківська та Остап Зацерковний взяли інтерв’ю у пані Інги Кубей та зробили англомовні титри.