Благодійні вечори до Дня Конституції

28 червня у День Конституції, Кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ  взяла участь у двох грандіозних проєктах.
Одночасно у різних локаціях відбувалися благодійні вечори для допомоги нашим славним ЗСУ!🇺🇦
  • Благодійний студентський вечір у Драматичному театрі Тернополя, де були присутні студенти спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад» та наші куратори Оля Гирила та Наталя Кошіль.
  • Благодійний концерт за участю Михайла Хоми та Олександра Пономарьова у готельно-ресторанному комплексі Паллада у м. Тернопіль, де була присутня завідувач Кафедри іноземних мов та ІКТ, ЗУНУ, Тернопіль Людмила Крайняк.
✊Мета одна: перемога над злом, над рашистською ордою, донати воїнам України на боротьбу з тотальним злом.
Особлива подяка Ользі Навроцькій за запрошення і велику роботу для фронту і Перемоги!