Зустріч з провідними експертами з вибіркових дисциплін

Сьогодні в онлайн режимі студенти 1 го курсу спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад зустрілися з провідними експертами з вибіркових дисциплін.
🟢 Термін «вибіркові дисципліни» (англ. electives) походить із концепції person-centered teaching (навчання, орієнтоване на особистість).
☝️В середині ХХ ст американський психолог Карл Роджерс систематизував цю концепцію. У її основі лежить
✅принцип, за яким студент бере активну участь у формуванні своєї освітньої траєкторії, обираючи, ✅що вчити, ✅як вчити та як ✅оцінювати власні знання.
Постійний самоаналіз та тісна комунікація викладача зі студентом і сама оцінка знань тяжіє більше до ✨накопичення різних завдань та видів робіт, ✨стимулює саморозвиток студента, ✨формує багаж додаткових професійних навичок студента.
Дякуємо експертам проф. Наталія Кравчук, Олексію Войтенко, Олександрі Овсянюк-Берданіній, Інні Шилінській, Ірині Гумовській, Оксані Кричківській, Світлана Рибачок, Наталії Наталия Авраменко, Наталії Собецькій за ґрунтовні презентації вибіркових дисциплін.