Зустріч із перекладачем Тернопільського районного управління поліції Веронікою Чотарі

Студенти отримали неймовірно насичений досвід у спілкуванні із перекладачем Тернопільського районного управління поліції Веронікою Чотарі.
В ході розмови було розкрито ряд аспектів і специфічних моментів роботи перекладача в державних органах, а саме:
🟢розвиток емоційної стійкості у поєднанні із накопиченим багажем знань;
🟢уникнення загрози життю та переслідування перекладача;
🟢вироблення стійкості до маніпулювання, буферизація перекладача;
🟢робота над специфікою словникового запасу у різних сферах ( юриспруденції, криміналістики, медичної експертизи).
Пані Вероніка вміло поєднала основні переваги і недоліки роботи перекладача у поліції із особистими життєвими прикладами, що допомогло візуалізувати контекст висловлюваного матеріалу.
Студенти із задоволенням вели діалог зі спікером і надали зустрічі особливо плідної емоційної кооперації.
Вкінці доповіді студенти отримали запрошення на проходження практики у поліції з метою отримання більш ґрунтовного досвіду.