Вітаємо з перемогою у конкурсному відборі «Молодіжний обмін Youth exchange in Oslo, Norway»!

✨Колектив Кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ Міжнародний ЗУНУ вітає 💐КАРОЛІНУ СВИДУ, студентку 2 курсу спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад», з перемогою у конкурсному відборі «Молодіжний обмін Youth exchange in Oslo, Norway»! (грудень 2022 р.)

🟢З 200 конкурсантів обрали лише 12 учасників. Обмін спрямований на активізацію залучення молоді до громадської діяльності. Юнаки та дівчата підвищуватимуть свої соціальні навички: співпраця у міжнародних командах, відкритість, повага, вербальне і невербальне спілкування, реагування на критику, самовпевненість й вирішення конфліктів.
🟢Програма розроблена спільно із молоддю Норвегії. Під час навчання передбачено семінари з розбудови громадянського суспільства, демократії та толерантності, а також інтеграційні заходи.
Діяльністю під час обміну керуватимуть досвідчені тренери.