Олімпіада для учнів 10-11 класів з англійської мови

✨15 березня 2023 року Кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ провела олімпіаду для учнів 10-11 класів з англійської мови. Участь взяли ✅115 учнів шкіл Тернополя та Тернопільської області.

☝️Олімпіада — це саме те місце, де потрібно показати себе з найкращої сторони, де треба викластись на всі 200% та гідно представити свою школу. Призові місця на будь-якому етапі олімпіади додають величезної впевненості у своїх знаннях, адже починаєш розуміти, що кмітливіший та розумніший за багатьох, що саме ТИ перейшов на інший рівень розуміння матеріалу. Як кажуть, побачивши результат, зробиш все, щоб побачити його знову, так само і з олімпіадами, кожна перемога настільки підіймати настрій та робить себе гордим за себе та за свої знання та зусилля, що просто нереально зупинитись!
✨ Компетентне журі підсумувало результати й визначило переможців:
💐І місце посіли Аміна Фльорків та Наталія Кубін
💐ІІ місце Діана Юрик, Андрій Корса та Андрій Потіха
💐ІІІ місце – Діана Федорчак, Мар’ян Бейгер, Олеся Борецька, Яна Пулик, Клементин Дячун.
Молодь мала можливість відпочити та взяти участь в англомовній музичній вікторині від відділу інформації та зв’язків з громадськістю. Переможці конкурсу отримали брендову продукцію від Західноукраїнського національного університету.
✨Велика подяка всім учасникам олімпіади, вчителям, які підготували учнів, керівництву Західноукраїнського національного університету, директору ННІМЕВ Iryna Ivashchuk, керівнику відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЗУНУ Олена Васильків,  за участь та допомогу в проведенні олімпіади.