Міжнародне стажуванняє студентів на європейському молодіжному форумі EYFON у Neumarkt, Австрія.

9 студентів спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад»продовжують своє вдосконалення, беручи участь в
✅міжнародному стажуванні, міжкультурній та бізнес комунікації на European Youth Forum європейському молодіжному форумі EYFON у Neumarkt, Австрія.
✨Організатор з Української сторони доктор педагогічних наук, професор Ольга Царик.
✨Лектор-доцент кафедри іноземних мов ЗУНУ Наталія Рибіна
У форумі беруть участь представники таких країн: Сербія, Вірменія, Грузія, Туреччина, Албанія, Австрія, Угорщина, Румунія, Україна.
🔥Насиченими були другий та третій день.
🟢День 2
Воркшоп від викладачів та студентів ЗУНУ для учасників програми
Building Bridges of Peace: Exploring the role of youth in promoting peace, conflict resolution and importance of cross-cultural understanding
✅Студенти ЗУНУ підготували презентації про молодіжні організації, які популяризували ідеї миру після 1 і 2 світових війн, а також діяльність української молоді під час війни в Україні
✅Усі учасники форуму розробляли проєкти зі створення власних молодіжних організацій, які сприятимуть виробленню спільних стратегій для досягнення миру у всьому світі
🟢День 3. Презентація країни-учасниці форуму🇺🇦
В мальовничому старовинному замку серед розкішної природи відбувається магія: майстер-класи, презентації, круглі столи, брейнштурми, бізнес спілкування.
Саме так готується майбутня перекладацька еліта України!