Міжнародна науково-практична студентська конференція «Сучасна парадигма іншомовної бізнес-комунікації: передові міжнародні практики та міжкультурна інтеграція»

Нещодавно кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина Західноукраїнського національного університету провела щорічну Міжнародну науково-практичну студентську конференцію «Сучасна парадигма іншомовної бізнес-комунікації: передові міжнародні практики та міжкультурна інтеграція».

Мета заходу –  залучення студентів до науково-практичної роботи, формування вмінь та навичків іншомовного ділового спілкування та міжкультурної інтеграції, посилення мотивації до вивчення іноземних мов та міжнародної співпраці y дослідженні проблем сучасності.

Учасниками цьогорічної конференції стала рекордна кількість студентів – 320, які представляють різні заклади вищої освіти  України, Австрії, Латвії, Канади та ін. Активна робота учасників конференції на  пленарному та секційних засіданнях тривала у плідних дискусіях, під час яких студенти презентували результати своїх досліджень з різних напрямів: компʼютерні технології, гуманітарні, економічні, юридичні науки, фінанси, природокористування та перекладознавство.