Mіжнародна наукова конференція в Німеччині в Університеті Фехта “CfP: Transdisziplinäre (Forschungs-) Werkstatt Mehrsprachigkeit “Über Sprachen sprechen”.

Професорсько-викладацький колектив кафедри іноземних мов постійно  працює над підвищенням кваліфікації і розвитком міжнародної співпраці ЗУНУ та бере участь у міжнародних наукових конференціях.

Цього разу це міжнародна наукова конференція в Німеччині в Університеті Фехта

Професор кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій, директор Міжнародного центру культури та розвитку Ольга Царик доповіла на пленарному засіданні на тему:
“Sprachliche Barrieren überwinden: Interkulturelle Kommunikation und Zugehörigkeitspositionierungen”.

Доцент кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій Тетяна Паничок доповіла на тему: “Die Rolle von Kontextinformationen beim Verstehen humorvoller Texte im DaF-Unterricht”
Після доповідей відбулися жваві дискусії.