Подяка від Корпусу миру

студентського клубу та АНГЛОМОВНОГО НАУКОВО-ДИСКУСІЙНОГО ГУРТКА З МІЖКУЛЬТУРНОЇ КОМУНІКАЦІЇ з Jennifer E. Eidum, Ph.D. (she/her) Associate Professor of English, Director of Elon’s Peace Corps Prep Program (RPCV Ukraine), TESOL minor Coordinator (координатор з української сторони -доцент кафедри іноземних мов та ІКТ Лілія Штохман.
🔥Цю співпрацю, яка відбувається щотижня, було висвітлено у засобах масової інформації Elon University (USA).
🔥Пишаємося нашими студентами, пишаємося співпрацею з Ілонським університетом (США) та висловлюємо впевненість у наших подальших взаємовигідних партнерських відносинах.