EYFON Peace Days

З 2 по 6 вересня 2024 року 7 здобувачів освітньої програми ✅«Бізнес-комунікації та переклад» разом із професором кафедри Ольгою Царик та доцентом Наталією Рибіною стали учасницями міжнародної події 🤝“EYFON Peace Days”, що відбулася у Ноймаркті в Штирії, Австрія.
Захід зібрав учасників із 15 країн, об’єднавши молодь для обговорення важливих питань миру в Європі.
У рамках заходу студенти брали участь у лекціях та дискусіях, присвячених просуванню ідей миру, вирішенню конфліктів та зміцненню європейських цінностей. Це була 🔥чудова можливість для наших студенток обмінятися досвідом з молоддю з інших країн та 🔥взяти участь у формуванні нових підходів до підтримання миру на міжнародному рівні. Такі події надихають на зміцнення зв’язків між країнами та сприяють розвитку активної громадянської позиції серед молоді.